530GA13M5000DG
Mfr.Part #
530GA13M5000DG
Description
XTAL OSC XO 13.5000MHZ CMOS SMD
Packaging :
Strip
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Qualification Status :
Not Qualified
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Output :
CMOS
Pbfree Code :
6 Weeks
Voltage - Supply :
2.5V
Supply Voltage :
2.5V
JESD-609 Code :
e3
Operating Frequency :
13.5MHz
Frequency :
13.5MHz
XO (Standard)
Number of Terminations :
6
Frequency Stability :
±50ppm
Reach Compliance Code :
Compliant
Power Supplies :
2.5V
Current - Supply (Max) :
88mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Datasheets
530GA13M5000DG
Skyworks Solutions, Inc. 530GA13M5000DG
530GA13M5000DG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD