530EB121M109DGR
Mfr.Part #
530EB121M109DGR
Description
XTAL OSC XO 121.1090MHZ LVPECL
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Supply Voltage :
2.5V
Frequency Stability :
±20ppm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Radiation Hardening :
No
Current - Supply (Max) :
121mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Frequency :
121.109MHz
Enable/Disable
Operating Supply Voltage :
2.5V
Frequency :
121.109MHz
Datasheets
530EB121M109DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530EB121M109DGR
530EB121M109DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD