530CC34M5600DGR
Mfr.Part #
530CC34M5600DGR
Description
XTAL OSC XO 34.5600MHZ CMOS SMD
Frequency Stability :
±7ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
88mA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
JESD-609 Code :
e4
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Reach Compliance Code :
Compliant
Frequency :
34.56MHz
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Datasheets
530CC34M5600DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530CC34M5600DGR
530CC34M5600DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD