530CB33M8688DGR
Mfr.Part #
530CB33M8688DGR
Description
XTAL OSC XO 33.8688MHZ CMOS SMD
Oscillators
Reach Compliance Code :
Compliant
JESD-609 Code :
e3
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Qualification Status :
Not Qualified
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
yes
Operating Frequency :
33.8688MHz
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Frequency Stability :
±20ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
88mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency :
33.8688MHz
Power Supplies :
3.3V
Output :
CMOS
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Number of Terminations :
6
Supply Voltage :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Mounting Type :
Surface Mount
Datasheets
530CB33M8688DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530CB33M8688DGR
530CB33M8688DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD