530CB24M0000DGR
Mfr.Part #
530CB24M0000DGR
Description
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Frequency :
24MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Voltage - Supply :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
88mA
Datasheets
530CB24M0000DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530CB24M0000DGR
530CB24M0000DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD