530CB14M7450DGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
530CB14M7450DGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 14.7450MHZ CMOS SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Base Resonator :
Crystal
Series :
Si530
Factory Lead Time :
6 Weeks
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Function :
Enable/Disable
Type :
XO (Standard)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Output :
CMOS
Frequency :
14.745MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Current - Supply (Max) :
88mA
Datasheets
530CB14M7450DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530CB14M7450DGR
530CB14M7450DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD