520T15DA38M4000
Mfr.Part #
520T15DA38M4000
Description
XTAL OSC VCTCXO 38.4000MHZ SNWV
Frequency Stability :
±1.5ppm
Frequency :
38.4MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Control Voltage-Max :
2.4V
Voltage - Supply :
2.8V
Operating Frequency :
38.4MHz
Base Resonator :
Crystal
JESD-609 Code :
e4
Operating Temperature :
-30°C~85°C
Number of Terminations :
4
Supply Voltage :
2.8V
Additional Feature :
TR, 7 INCH
Type :
VCTCXO
Physical Dimension :
2.5mm x 2.0mm x 0.8mm
Current - Supply (Max) :
2.5mA
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Control Voltage-Min :
0.4V
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm