520N15DA16M3680
Mfr.Part #
520N15DA16M3680
Description
XTAL OSC VCTCXO 16.3680MHZ SNWV
Operating Temperature :
-30°C~85°C
Series :
520
Frequency Stability :
±1.5ppm
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Published :
Current - Supply (Max) :
2mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Output :
Clipped Sine Wave
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
16.368MHz
Type :
VCTCXO
Voltage - Supply :
2.5V
16 Weeks
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm