520N10HT19M2000
Mfr.Part #
520N10HT19M2000
Description
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
2mA
Frequency :
19.2MHz
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Output :
Clipped Sine Wave
Factory Lead Time :
16 Weeks
Published :
Frequency Stability :
±1ppm
Type :
TCXO
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm