520M20DT20M0000
Mfr.Part #
520M20DT20M0000
Description
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ SNWV
Current - Supply (Max) :
2mA
Published :
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Voltage - Supply :
1.8V
Frequency :
20MHz
Type :
TCXO
Operating Temperature :
-30°C~85°C