520L20HA19M2000
Mfr.Part #
520L20HA19M2000
Description
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV
Control Voltage-Max :
2.4V
Supply Voltage :
3.3V
Current - Supply (Max) :
2mA
Number of Terminations :
4
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Control Voltage-Min :
0.4V
Frequency :
19.2MHz
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Type :
VCTCXO
Frequency Stability :
±2PPM
Operating Frequency :
19.2MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Supply :
3.3V
JESD-609 Code :
e4
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Published :
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
TR, 7 INCH
Output :
Clipped Sine Wave
Mounting Type :
Surface Mount
Physical Dimension :
2.5mm x 2.0mm x 0.8mm