520L15HA19M2000
Mfr.Part #
520L15HA19M2000
Description
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV
Frequency Stability :
±1.5ppm
Factory Lead Time :
16 Weeks
Control Voltage-Min :
0.4V
Series :
520
Number of Terminations :
4
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Output :
Clipped Sine Wave
Pbfree Code :
yes
Supply Voltage :
3.3V
Physical Dimension :
2.5mm x 2.0mm x 0.8mm
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
Type :
VCTCXO
Frequency :
19.2MHz
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Control Voltage-Max :
2.4V
Current - Supply (Max) :
2mA