515BDA30M7200AAG
Mfr.Part #
515BDA30M7200AAG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Qualification Status :
Not Qualified
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Frequency :
30.72MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Power Supplies :
3.3V
Current - Supply (Max) :
26mA
Supply Voltage :
3.3V
Compliant
Number of Terminations :
6
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency :
30.72MHz
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Si515
Datasheets
515BDA30M7200AAG
Skyworks Solutions, Inc. 515BDA30M7200AAG
515BDA30M7200AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD