515BAA100M000CAG
Mfr.Part #
515BAA100M000CAG
Package / Case
3.2 mm x 2.5 mm x 1.1 mm
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Oscillators
Output Format :
LVDS
Frequency :
100 kHz to 250 MHz
RoHS :
Details
Current - Supply (Max) :
26mA
Type :
Differential/Single-Ended
Height - Seated (Max) :
0.043 (1.10mm)
Voltage - Supply :
3.3V
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Spread Spectrum Bandwidth :
Base Resonator :
Crystal
Load Capacitance :
15 pF
Width :
2.5 mm
Product Status :
Active
Mounting Style :
SMD/SMT
Ratings :
Package / Case :
3.2 mm x 2.5 mm x 1.1 mm
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Current Rating :
26 mA
Height :
1.1 mm
Package :
Strip
Output :
LVDS
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Termination Style :
SMD/SMT
Packaging :
Cut Tape
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Series :
Si515
Length :
3.2 mm
Absolute Pull Range (APR) :
±100ppm
Datasheets
515BAA100M000CAG
Introducing Oscillators Skyworks Solutions, Inc. 515BAA100M000CAG from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Mounting Type:Surface Mount, Type:Differential/Single-Ended, Package / Case:3.2 mm x 2.5 mm x 1.1 mm, Output:LVDS, Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, 515BAA100M000CAG pinout, 515BAA100M000CAG datasheet PDF, 515BAA100M000CAG amp .Beyond Oscillators Skyworks Solutions, Inc. 515BAA100M000CAG ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Skyworks Solutions, Inc. 515BAA100M000CAG
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD