515BDA27M0000BAG
Mfr.Part #
515BDA27M0000BAG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 27.0000MHZ LVDS
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Packaging :
Strip
Supply Voltage :
3.3V
Number of Terminations :
6
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±20ppm
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency :
27MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
LVDS
Qualification Status :
Not Qualified
Voltage - Supply :
3.3V
Factory Lead Time :
6 Weeks
RoHS Compliant
Current - Supply (Max) :
26mA
Operating Frequency :
27MHz
Reach Compliance Code :
Compliant
Power Supplies :
3.3V
Datasheets
515BDA27M0000BAG
Skyworks Solutions, Inc. 515BDA27M0000BAG
515BDA27M0000BAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD