515BDA26M0000BAG
Mfr.Part #
515BDA26M0000BAG
Description
XTAL OSC VCXO 26.0000MHZ LVDS
Compliant
Qualification Status :
Not Qualified
Frequency Stability :
±20ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Number of Terminations :
6
Operating Frequency :
26MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Power Supplies :
3.3V
Supply Voltage :
3.3V
Frequency :
26MHz
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Current - Supply (Max) :
26mA
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Datasheets
515BDA26M0000BAG
Skyworks Solutions, Inc. 515BDA26M0000BAG
515BDA26M0000BAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD