515BCA125M000BAG
Mfr.Part #
515BCA125M000BAG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Current - Supply (Max) :
26mA
Operating Supply Voltage :
3.3V
Surface Mount :
yes
Factory Lead Time :
6 Weeks
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency :
125MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Operating Frequency :
125MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Supply Voltage :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Radiation Hardening :
No
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Number of Terminations :
6
Datasheets
515BCA125M000BAG
Skyworks Solutions, Inc. 515BCA125M000BAG
515BCA125M000BAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD