515BCA10M0000BAG
Mfr.Part #
515BCA10M0000BAG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
5 mm x 3.2 mm x 1.33 mm
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Type :
Differential/Single-Ended
Height :
1.33 mm
Frequency Stability :
±20ppm
Current Rating :
26 mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Series :
Si515
RoHS :
Details
Package / Case :
5 mm x 3.2 mm x 1.33 mm
Termination Style :
SMD/SMT
Current - Supply (Max) :
26mA
Length :
5 mm
Width :
3.2 mm
Ratings :
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Mounting Type :
Surface Mount
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Base Resonator :
Crystal
Product Status :
Active
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) :
0.052 (1.33mm)
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Spread Spectrum Bandwidth :
Packaging :
Cut Tape
Frequency :
100 kHz to 250 MHz
Load Capacitance :
15 pF
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Style :
SMD/SMT
Output Format :
LVDS
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Package :
Strip
Datasheets
515BCA10M0000BAG
Introducing Oscillators Skyworks Solutions, Inc. 515BCA10M0000BAG from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Type:Differential/Single-Ended, Output:LVDS, Package / Case:5 mm x 3.2 mm x 1.33 mm, Mounting Type:Surface Mount, Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, 515BCA10M0000BAG pinout, 515BCA10M0000BAG datasheet PDF, 515BCA10M0000BAG amp .Beyond Oscillators Skyworks Solutions, Inc. 515BCA10M0000BAG ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Skyworks Solutions, Inc. 515BCA10M0000BAG
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD