515ACB155M520BAG
Mfr.Part #
515ACB155M520BAG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Output :
LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Supply Voltage :
3.3V
6-SMD, No Lead
Factory Lead Time :
6 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of Terminations :
6
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Packaging :
Strip
Frequency :
155.52MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Power Supplies :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Qualification Status :
Not Qualified
Operating Frequency :
155.52MHz
Current - Supply (Max) :
46mA
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Voltage - Supply :
3.3V
Datasheets
515ACB155M520BAG
Skyworks Solutions, Inc. 515ACB155M520BAG
515ACB155M520BAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD