514BCA000126BAGR
Mfr.Part #
514BCA000126BAGR
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
23mA
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Factory Lead Time :
6 Weeks
Frequency :
200MHz
Type :
XO (Standard)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Function :
Enable/Disable (Reprogrammable)
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Datasheets
514BCA000126BAGR
Skyworks Solutions, Inc. 514BCA000126BAGR
514BCA000126BAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD