511LBA38M4000CAG
Mfr.Part #
511LBA38M4000CAG
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Oscillators
Spread Spectrum Bandwidth :
Termination Style :
SMD/SMT
Function :
Enable/Disable
Ratings :
Surface Mount
Load Capacitance :
15 pF
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Output Format :
HCSL
Package :
Strip
Frequency :
38.4 MHz
Packaging :
Cut Tape
Voltage - Supply :
1.8V
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
RoHS :
Details
Output :
HCSL
Absolute Pull Range (APR) :
Product Status :
Active
Type :
Differential/Single-Ended
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Length :
3.2 mm
Frequency Stability :
±25ppm
Height :
1.1 mm
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Width :
2.5 mm
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Current - Supply (Max) :
44mA
Height - Seated (Max) :
0.043 (1.10mm)
Datasheets
511LBA38M4000CAG
Skyworks Solutions, Inc. 511LBA38M4000CAG
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD