511LAA100M000AAGR
Mfr.Part #
511LAA100M000AAGR
Description
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Voltage - Supply :
1.8V
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Frequency :
100MHz
Current - Supply (Max) :
44mA
Qualification Status :
Not Qualified
Number of Terminations :
6
Power Supplies :
1.8V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Output :
HCSL
Frequency :
100MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Supply Voltage :
1.8V
Operating Temperature :
-40°C~85°C