511DCA125M000AAG
Mfr.Part #
511DCA125M000AAG
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCSL SMD
Frequency Stability :
±20ppm
Type :
XO (Standard)
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Strip
Current - Supply (Max) :
44mA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Output :
HCSL
Frequency :
125MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Datasheets
511DCA125M000AAG
Skyworks Solutions, Inc. 511DCA125M000AAG
511DCA125M000AAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD