511BCB25M0000BAG
Mfr.Part #
511BCB25M0000BAG
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Frequency :
25MHz
Output :
LVDS
Frequency Stability :
±20ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Max) :
23mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
XO (Standard)
Function :
Enable/Disable
Height Seated (Max) :
0.050 1.28mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Packaging :
Strip
Factory Lead Time :
6 Weeks
Datasheets
511BCB25M0000BAG
Skyworks Solutions, Inc. 511BCB25M0000BAG
511BCB25M0000BAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD