511BCA93M3000BAGR
Mfr.Part #
511BCA93M3000BAGR
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Packaging :
Reel
Base Resonator :
Crystal
Ratings :
Frequency Stability :
±20ppm
Type :
Differential/Single-Ended
Frequency :
93.3 MHz
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
3.3V
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Package :
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Height - Seated (Max) :
0.052 (1.33mm)
Product Status :
Active
Spread Spectrum Bandwidth :
RoHS :
Details
Current - Supply (Max) :
23mA
Absolute Pull Range (APR) :
Datasheets
511BCA93M3000BAGR
Skyworks Solutions, Inc. 511BCA93M3000BAGR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD