511BCA26M0000CAG
Mfr.Part #
511BCA26M0000CAG
Package / Case
3.2 m x 2.5 mm
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Oscillators
Current Rating :
19 mA
Width :
2.5 mm
Output Format :
LVDS
Frequency :
26 MHz
Packaging :
Reel
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Termination Style :
SMD/SMT
Current - Supply (Max) :
23mA
Base Resonator :
Crystal
RoHS :
Details
Output :
LVDS
Ratings :
Voltage - Supply :
3.3V
Package :
Tape and Reel (TR)
Type :
Differential/Single-Ended
Length :
3.2 mm
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Package / Case :
3.2 m x 2.5 mm
Absolute Pull Range (APR) :
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Function :
Enable/Disable
Load Capacitance :
15 pF
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Frequency Stability :
30 PPM
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Height - Seated (Max) :
0.043 (1.10mm)
Product Status :
Active
Datasheets
511BCA26M0000CAG
Introducing Oscillators Skyworks Solutions, Inc. 511BCA26M0000CAG from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Output:LVDS, Type:Differential/Single-Ended, Package / Case:3.2 m x 2.5 mm, Mounting Type:Surface Mount, 511BCA26M0000CAG pinout, 511BCA26M0000CAG datasheet PDF, 511BCA26M0000CAG amp .Beyond Oscillators Skyworks Solutions, Inc. 511BCA26M0000CAG ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Skyworks Solutions, Inc. 511BCA26M0000CAG
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD