511BCA100M000CAGR
Mfr.Part #
511BCA100M000CAGR
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
3.3V
RoHS :
Details
Packaging :
Reel
Series :
Si511
Absolute Pull Range (APR) :
Package :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Max) :
23mA
Surface Mount
Ratings :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Height - Seated (Max) :
0.043 (1.10mm)
Frequency :
100 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
Differential/Single-Ended
Datasheets
511BCA100M000CAGR
Skyworks Solutions, Inc. 511BCA100M000CAGR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD