511BBA203M125AAG
Mfr.Part #
511BBA203M125AAG
Description
XTAL OSC XO 203.1250MHZ LVDS SMD
Type :
XO (Standard)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Reach Compliance Code :
Compliant
Rise Time-Max :
0.8ns
Supply Voltage :
3.3V
Voltage - Supply :
3.3V
JESD-609 Code :
e4
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Output :
LVDS
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
Frequency Stability :
±25ppm
Function :
Enable/Disable
Symmetry-Max :
52/48%
Surface Mount :
yes
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
23mA
Frequency :
203.125MHz
Base Resonator :
Crystal
RoHS Status :
RoHS Compliant
Fall Time-Max :
0.8ns
Operating Frequency :
203.125MHz
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Packaging :
Strip
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Datasheets
511BBA203M125AAG
Skyworks Solutions, Inc. 511BBA203M125AAG
511BBA203M125AAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD