511BBA125M000BAGR
Mfr.Part #
511BBA125M000BAGR
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Supply Voltage :
3.3V
Frequency :
125MHz
Height :
1.27mm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
RoHS Status :
RoHS Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
XO (Standard)
Number of Terminations :
6
Factory Lead Time :
6 Weeks
Operating Supply Voltage :
3.3V
Weight :
50.008559mg
Output :
LVDS
Max Supply Current :
23mA
Height Seated (Max) :
0.050 1.28mm
Mount :
Surface Mount
Number of Pins :
6
Termination :
SMD/SMT
Qualification Status :
Not Qualified
Published :
Max Duty Cycle :
52 %