511BAA135M000BAGR
Mfr.Part #
511BAA135M000BAGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Frequency Stability :
±50ppm
Load Capacitance :
15 pF
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Type :
XO (Standard)
Base Resonator :
Crystal
Series :
Si511
Width :
3.2 mm
Voltage - Supply :
3.3V
Height :
1.17 mm
Termination Style :
SMD/SMT
Length :
5 mm
Current - Supply (Max) :
23mA
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency :
135 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Product Status :
Active
Package :
Tape and Reel (TR)
Output :
LVDS
Mounting Type :
Surface Mount
Product Type :
Standard Oscillators
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) :
0.052 (1.33mm)
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Ratings :
Output Format :
LVDS
Datasheets
511BAA135M000BAGR
Skyworks Solutions, Inc. 511BAA135M000BAGR
511BAA135M000BAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Skyworks stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD