511BAA125M000AAGR
Mfr.Part #
511BAA125M000AAGR
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
23mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency :
125MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Datasheets
511BAA125M000AAGR
Skyworks Solutions, Inc. 511BAA125M000AAGR
511BAA125M000AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD