4HF500000Z4AACTGI8
Mfr.Part #
4HF500000Z4AACTGI8
Description
MEMS OSC XO 500.0000MHZ LVDS SMD
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
105mA Typ
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
500MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Output :
LVDS
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm