4HDD15PAT99B30X
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
4HDD15PAT99B30X
Manufacturer
CONEC
Description
CONN PLUG MALE PINS 15POS
Manufacturer :
CONEC
Product Category :
D-Sub Connector Assemblies
Number of Pins :
15
Connector Type :
Plug, Male Pins
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
12 Weeks
Datasheets
4HDD15PAT99B30X
Introducing D-Sub Connector Assemblies CONEC 4HDD15PAT99B30X from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Number of Pins:15, 4HDD15PAT99B30X pinout, 4HDD15PAT99B30X datasheet PDF, 4HDD15PAT99B30X amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies CONEC 4HDD15PAT99B30X ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Plug, Male Pins
4HDD15PAT99B30X Overview
The product comes in a package of Plug, Male Pins.15 pins are provided on the device.
4HDD15PAT99B30X Features
4HDD15PAT99B30X Applications
There are a lot of Conec
4HDD15PAT99B30X D-Sub Connectors applications.
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP