4HDD15PAR99B50X
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
4HDD15PAR99B50X
Manufacturer
CONEC
Description
CONN PLUG MALE PINS 15POS
Manufacturer :
CONEC
Product Category :
D-Sub Connector Assemblies
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
12 Weeks
Number of Pins :
15
Connector Type :
Plug, Male Pins
Datasheets
4HDD15PAR99B50X
Introducing D-Sub Connector Assemblies CONEC 4HDD15PAR99B50X from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Number of Pins:15, 4HDD15PAR99B50X pinout, 4HDD15PAR99B50X datasheet PDF, 4HDD15PAR99B50X amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies CONEC 4HDD15PAR99B50X ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Plug, Male Pins
4HDD15PAR99B50X Overview
This product is packaged in a Plug, Male Pins cartonPins 15 are present on the device.
4HDD15PAR99B50X Features
4HDD15PAR99B50X Applications
There are a lot of Conec
4HDD15PAR99B50X D-Sub Connectors applications.
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
  • Control panels
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP