445I35J24M00000
Mfr.Part #
445I35J24M00000
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
Load Capacitance :
9pF
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Operating Frequency :
24MHz
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency Stability :
±50ppm
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Frequency :
24MHz
Frequency Tolerance :
±30ppm