445I33K25M00000
Mfr.Part #
445I33K25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Operating Frequency :
25MHz
Load Capacitance :
8pF
Frequency :
25MHz
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency Stability :
±30ppm