445I33E24M00000
Mfr.Part #
445I33E24M00000
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Operating Frequency :
24MHz
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency Stability :
±30ppm
Load Capacitance :
20pF
445
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency :
24MHz