445I33D12M00000
Mfr.Part #
445I33D12M00000
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Load Capacitance :
18pF
Frequency :
12MHz
Published :
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Factory Lead Time :
12 Weeks
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm
10 µW
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Frequency :
12MHz