445I33A12M00000
Mfr.Part #
445I33A12M00000
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency :
12MHz
Published :
Operating Frequency :
12MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Load Capacitance :
10pF
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±30ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm