445I32S25M00000
Mfr.Part #
445I32S25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES SMD
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
25MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Fundamental
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency Tolerance :
±30ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm