445I32K24M57600
Mfr.Part #
445I32K24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Operating Frequency :
24.576MHz
Load Capacitance :
8pF
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Frequency :
24.576MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm