445I32K24M00000
Mfr.Part #
445I32K24M00000
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Frequency Tolerance :
±30ppm
Operating Frequency :
24MHz
HTS Code :
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
24MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Load Capacitance :
8pF
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm