445I32J27M00000
Mfr.Part #
445I32J27M00000
Description
CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD
12 Weeks
Pbfree Code :
yes
RoHS Status :
RoHS Compliant
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency :
27MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Operating Mode :
Fundamental
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Operating Frequency :
27MHz
Load Capacitance :
9pF
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Tolerance :
±30ppm
HTS Code :
Frequency Stability :
±20ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm