445I32H30M00000
Mfr.Part #
445I32H30M00000
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 32PF SMD
Frequency :
30MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Operating Frequency :
30MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30Ohm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
12 Weeks
Frequency Tolerance :
±30ppm
HTS Code :
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Load Capacitance :
32pF