445I32G24M00000
Mfr.Part #
445I32G24M00000
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 30PF SMD
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Frequency :
24MHz
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Load Capacitance :
30pF
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Operating Frequency :
24MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Operating Temperature :
-40°C~85°C