445I25L27M00000
Mfr.Part #
445I25L27M00000
Description
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
Load Capacitance :
12pF
Frequency :
27MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm