445I25L25M00000
Mfr.Part #
445I25L25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Load Capacitance :
12pF
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Drive Level :
10 µW
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Pbfree Code :
yes
Factory Lead Time :
12 Weeks
Series :
445
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Mounting Type :
Surface Mount
Packaging :
Tape and Reel (TR)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency Stability :
±50ppm
HTS Code :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Type :
MHz Crystal
Published :
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Frequency :
25MHz
Frequency Tolerance :
±20ppm
Operating Frequency :
25MHz
Surface Mount :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm