445I23L30M00000
Mfr.Part #
445I23L30M00000
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD
Crystals
Type :
MHz Crystal
Frequency Tolerance :
±20ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Load Capacitance :
12pF
Operating Temperature :
-40°C~85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30Ohms
Frequency Stability :
±30ppm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency :
30MHz