445C35K30M00000
Mfr.Part #
445C35K30M00000
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
Frequency :
30MHz
1 (Unlimited)
Mounting Type :
Operating Frequency :
30MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Load Capacitance :
8pF
Frequency Stability :
±50ppm
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Type :
MHz Crystal
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm