445C35J25M00000
Mfr.Part #
445C35J25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Load Capacitance :
9pF
RoHS Status :
RoHS Compliant
Type :
MHz Crystal
445
JESD-609 Code :
e4
Frequency :
25MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
HTS Code :
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
25MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm